Tretter's Cocktail Bar

Kniha

kniha 1001 receptur cocktailů
sestavil Miloš Tretter

cena: 288,- Kč
e-kniha: 210,- Kč
K zakoupení přímo u baru nebo v knihkupectví Kosmas.cz

Počet stran: 232
rozměr: 100 x 148 mm
Kniha vyšla v lednu 2014 jako druhé doplněné vydání
ISBN: 978-80-87105-82-5
ukázka knihy zde

kniha TRETTER´S COCKTAIL BOOK
vychází jako dlouho očekávané shrnutí převratného nápojového lístku vyhlášeného baru Tretter´s, který je plný originálních autorských receptů, které nenajdete v žádném koktejlovém menu ve světě, protože byly vymyšleny právě v Tretter´s baru. Kniha obsahuje i něco málo teorie, fotografie koktejlů ve velmi zajímavém provedení. Vzhledem k tomu, že Michael Tretter je úspěšným pokračovatelem rodinné tradice, která se traduje již 90 let, můžete se těšit, že v knize najdete i jeho osobní postoj a filozofii, kterou proslul v oboru barman a úspěšném podnikání.

"Barmanství a mixologie je procesem stálého tvoření, inspirace a vývoje, a proto i názory čtenářů na tuto knihu mohou být rozličné. Přístup, zkušenosti a zápal mají u každého z nás jinou příchuť, tak jak je to i u cocktailů, které mícháme", říká o své knize Michael Tretter.

Knihu TRETTER´S COCKTAIL BOOK si můžete prohlédnout a objednat na adrese: www.tretters.cz/book nebo zakoupit v celé síti knihkupectví KANZELSBERGER, či přímo v baru Tretter´s