Tretter's Cocktail Bar

Book

kniha Book of cocktails with 1001 recipes with instructions for preparation.
Edited by Miloš Tretter
price: 300 CZK
The book can be bought directly on the bar or via e-mail barmanakademi­e@atlas.cz

kniha TRETTER´S COCKTAIL BOOK
vychází jako dlouho očekávané shrnutí převratného nápojového lístku vyhlášeného baru Tretter´s, který je plný originálních autorských receptů, které nenajdete v žádném koktejlovém menu ve světě, protože byly vymyšleny právě v Tretter´s baru. Kniha obsahuje i něco málo teorie, fotografie koktejlů ve velmi zajímavém provedení. Vzhledem k tomu, že Michael Tretter je úspěšným pokračovatelem rodinné tradice, která se traduje již 90 let, můžete se těšit, že v knize najdete i jeho osobní postoj a filozofii, kterou proslul v oboru barman a úspěšném podnikání.

"Barmanství a mixologie je procesem stálého tvoření, inspirace a vývoje, a proto i názory čtenářů na tuto knihu mohou být rozličné. Přístup, zkušenosti a zápal mají u každého z nás jinou příchuť, tak jak je to i u cocktailů, které mícháme", říká o své knize Michael Tretter.

Knihu TRETTER´S COCKTAIL BOOK si můžete prohlédnout a objednat na adrese: www.tretters.cz/book nebo zakoupit v celé síti knihkupectví KANZELSBERGER, či přímo v baru Tretter´s